دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث گره معمای قتل دختر8ساله لواسانی باز نشد

پرونده قتل رازآلود دختر فرزند هشت ساله‌ای به نام «حدیثه» که قربانی جنایتی هولناک در روستای میگون ازتوابع لواسانات شده است است دیروز بار دیگر در دادگاه کیفری پای

گره معمای قتل دختر8ساله لواسانی باز نشد

عبارات مهم : ایران

پرونده قتل رازآلود دختر فرزند هشت ساله ای به نام «حدیثه» که قربانی جنایتی هولناک در روستای میگون ازتوابع لواسانات شده است است دیروز بار دیگر در دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران ورق خورد ولی راز جنایت همچنان سربه مهر ماند.

ایران نوشت:صبح نهم اسفند سال 90 دو خواهر جهت رفتن به مدرسه از منزل ارزش در «میگون» بیرون آمدند. در بین مسیر خواهر بزرگ تر وارد مغازه ای شد تا برای، خواهر هشت ساله اش خوراکی بخرد ولی هنگامی که از مغازه بیرون آمد اثری از «حدیثه» نبود. بعد از اعلام خبر گم شدن دخترک، جست وجوهای گسترده مردم و پلیس شروع شد. تا اینکه همان روزجسد سوخته و متلاشی دختربچه ای در دره حاشیه فشم پیدا شد.

در ادامه مشخص شد جسد مربوط به حدیثه است که به نحوه هولناکی کشته شده است و سپس جنازه اش به آتش کشیده شده است هست. درادامه تحقیقات پلیسی نیز مردی به نام شهروز بازداشت شد.اما از آنجا که علت روشنی در پرونده علیه این مرد وجود نداشت دو بار ماجرای قتل در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد بررسی قرار داده شد و بررسی قضات در نهایت نشان داد هیچ مدرک محکمه پسندی علیه شهروز وجود ندارد و به همین علت او از قتل عمد تبرئه شد.

گره معمای قتل دختر8ساله لواسانی باز نشد

با این حال بعد از ارسال پرونده به دیوان عالی کشور، رأی دادگاه تأیید نشد و آخر صبح دیروز پرونده جهت بار دیگر در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده و مستشارانش- ملکی و غفاری- مطرح شد.در جلسه دیروز دادگاه، شهروز در جایگاه متهمان ایستاد و گفت: من هیچ قتلی انجام نداده ام و نمی فهمم آیا دو سال بیهوده مرا زندانی کرده اند. عنوان اختلاف من و پدر حدیثه هم به کار بازمی گردد. قرار بود من جهت پدر او درخت گردو بزنم که این کار را نکردم و او از من کینه به دل گرفت وگرنه باقی ماجرا دروغ است و شاهدان هم هیچ کدام به صراحت مرا قاتل معرفی نکرده اند.

در نهایت و با توجه به درخواست وکیل متهم جهت استمهال در پرونده، قرار شد اولیای دم و خانواده شهروز با هم صحبت کنند تا به توافق برسند. در غیر این صورت دوباره به پرونده پیگیری خواهد شد تا مشخص شود متهم مجرم آشنا می شود یا خیر.

پرونده قتل رازآلود دختر فرزند هشت ساله‌ای به نام «حدیثه» که قربانی جنایتی هولناک در روستای میگون ازتوابع لواسانات شده است است دیروز بار دیگر در دادگاه کیفری پای

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | دادگاه | دو خواهر | پرونده قتل | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs