دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

به گزارش روزنامه آسمان آبی، ستاره ایرانی آلکمار بعد از جام ملت های آسیا در سال 2015 به ترکیب مهم کشور عزیزمان ایران راه پیدا کرد و سال به سال نقش او در تیم کی ر

فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

جهانبخش: فکر می کنم یک مرد ۳۰ ساله ام!

عبارات مهم : ایران

به گزارش روزنامه آسمان آبی، ستاره ایرانی آلکمار بعد از جام ملت های آسیا در سال 2015 به ترکیب مهم کشور عزیزمان ایران راه پیدا کرد و سال به سال نقش او در تیم کی روش پررنگ تر شد و حالا یکی از مهم ترین امیدهای ما جهت درخشش در مسابقه های جام جهانی به شمار می رود. این بازیگر در گفتگو با «آسمان آبی» راجع به حضور پر قدرت آلکمار در مسابقه های این فصل اردیویژه و همچنین بازی با کره جنوبی صحبت کرد که در ادامه متن این گفتگو را می خوانید:

فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

ابتدا از بازی آخر آلکمار برابر ویتس آرنهم صحبت کنیم که موفق شدید با شکست این تیم 6 امتیازی شوید.

– بله. خدا را شکر برد بسیار خوبی بود. باید در این مسابقه به برتری می رسیدیم. با تیم صدرنشین جدول رودررو شدیم و با انجام یک بازی خوب و برتر سه امتیاز کسب کردیم. تیم حریف اصلا در نیمه نخست موقعیت نداشت. با این حال بعد از این که گل مساوی را به ثمر رساندند در روند بازی ما تغییری ایجاد نشد و توانستیم در دقیقه 80 گل پیروزی بخش را به ثمر برسانیم.

به گزارش روزنامه آسمان آبی، ستاره ایرانی آلکمار بعد از جام ملت های آسیا در سال 2015 به ترکیب مهم کشور عزیزمان ایران راه پیدا کرد و سال به سال نقش او در تیم کی ر

حسابی در این فصل بدشانس شده است ای، هم برابر پی اس وی و هم در این بازی تیرک زدیم.

– متاسفانه فعلا روی دور بدشانسی هستم و توپ هایم به تیرک می خورند ولی شرایط این گونه باقی نمی ماند. هنگامی که نخستین توپ گل شود دیگر بقیه هم راه خودشان را پیدا می کنند. فعلا زدن نخستین گل سخت است.

حرکت تکنیکی فوق العاده ای در بازی با ویتس انجام دادی که حسابی دیده شد. این کنترل توپ را آیا انجام دادی؟

– در منطقه هجومی بودیم. من فرار کردم ولی بازیکن هم تیمی ام دیر پاس داد. در موقعیت آفساید توپ به من رسید. هنگامی که توپ داشت به سمتم می آمد گفتم حداقل یک حرکت تکنیکی با توپ انجام دهم.

فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

راستی در بازی با پی اس وی، مارادونا هم در ورزشگاه بود. با او برخوردی داشتی؟

– نه. من اصلا خبر نداشتم مارادونا در ورزشگاه حضور دارد و در حین بازی در اسکوربورد او را دیدم. فکر می کنم از طرف کلوب پی اس وی و شخص رودگولیت دعوت شده است بود و بالطبع طرفدار تیم روبروی ما بود.

به گزارش روزنامه آسمان آبی، ستاره ایرانی آلکمار بعد از جام ملت های آسیا در سال 2015 به ترکیب مهم کشور عزیزمان ایران راه پیدا کرد و سال به سال نقش او در تیم کی ر

امسال که در لیگ اروپا حضور ندارید تیم شما چه هدفی را دنبال می کند؟

– همان طور که گفتید امسال بعد از دو سه فصل در لیگ اروپا حضور نداریم. به همین علت تمرکزمان را روی مسابقه های داخلی گذاشته ایم تا عالی ترین نتیجه را کسب کنیم. شرایط خوب و مثبتی حاکم هست. امسال تیم خوبی داریم و بازیکنان با کیفیتی حضور دارند و من خیلی به آینده امیدوارم.

فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

شایعه شده است بود که پیشنهادهایی از لیگ های انگلیس و چند کشور اروپایی دیگر داری، ولی در نهایت در آلکمار ماندی. این پیشنهادها در حد شایعه بود یا واقعیت داشت؟

– نه، واقعا این پیشنهادها جدی بود و صحبت هایی هم شد ولی بنا به دلایلی ترجیح دادم یک فصل دیگر در آلکمار بمانم. می خواستم پیش از جام جهانی ثبات داشته باشم و در جایی بازی کنم که فشار کمتری را مجبور شوم تا احتمال مصدومیتم بالاتر نرود. همچنین خیلی اصرار داشتم ببینم تیم امسال چگونه بسته می شود که خدا را شکر دیدم شرایط مناسب است و ترجیح دادم یک سال دیگر اینجا بمانم و از این تصمیم خوشحالم. نمی توانم بگویم از کجاها پیشنهاد داشتم چون حرفه ای نیست ولی هیچ کدام از پیشنهادها واهی نبود و همه واقعیت داشت و مذاکراتی هم صورت گرفت ولی در نهایت تصمیم بر این شد که بمانم.

قبل از این که وارد بحث تیم ملی شویم راجع به اتفاق عجیبی که یکی دو ماه پیش برایت رخ داد حرف بزنیم. هنگامی که که بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات می خواستی از کشور عزیزمان ایران به هلند بروی و هواپیمایی که در آن بودی دچار نقص فنی شد…

– خیلی از این ماجرا می گذرد و تقریبا فراموشش کرده ام ولی روز عجیبی بود. من روی یکی از صندلی های جلوی هواپیما نشسته بودم. حدود پنج دقیقه بعد از این که هواپیما تیک آف کرد خلبان خیلی کوتاه از پشت بلندگو گفت که باید لندینگ کند. خیلی از مسافران متوجه نشدند، ولی من تعجب کردم تا این که لحظاتی بعد دیدیم هواپیما دور زد. کم کم متوجه شدیم هواپیما دارد کنترلش را از دست می دهد. بال راست آن دچار حریق شده است بود. دقایقی بعد چرخ راست هم مسئله پیدا کرد و کار سخت تر شد ولی خلبان با تبحر فراوان هواپیما را به سلامت روی زمین نشاند.

در آن لحظات چه حس و حالی داشتی؟ نزدیک بود هواپیما سقوط کند.

– شوکه شده است بودم ولی تلاش می کردم خونسردی ام را حفظ کنم و به چیزهای بد ف6کر نکنم. خدا را شکر که سریع متوجه شدند و همه چیز به خیر گذشت و جهت هیچ کس اتفاق بدی نیفتاد.

برسیم به تیم ملی. دو بازی ظاهرا تشریفاتی پیش روی ماست، ولی گویا کی روش با تدابیری که اندیشیده به دنبال نتیجه گرفتن در هر دو مسابقه است.

– صددرصد همین طور هست. افزایش به جام جهانی اتفاق خیلی مهمی بود ولی ما می خواهیم دور مقدماتی را هم خیلی خوب تمام کنیم و قدرت مان را بار دیگر به اثبات برسانیم. فهرست آقای کی روش و مصاحبه ایشان هم گواه همین عنوان هست. مصمم هستیم در برابر کره و سوریه عالی ترین نتیجه را کسب کنیم. با این حال نگاه ما بازی به بازی است و تمام تمرکز فعلی ما روی کره خواهد بود.

کره ای ها تدابیر زیادی جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران اندیشیده و هم قسم شده است اند که برابر ما به برتری برسند. در این باره چه نظری داری؟

– فکر می کنم این مسابقه جهت کره بسیار حساس و حیاتی هست. آنها چند سال است برابر کشور عزیزمان ایران شکست خورده اند؛ در حالی که هر لحظه حریف سرسختی جهت کشور عزیزمان ایران بوده اند و این جهت ارزش گران تمام شده است است و به مذاق ارزش خوش نمی آید و می خواهند انتقام بگیرند. ما در تقابل های اخیرمان برابر کره ای ها بسیار باهوش بودیم و نتیجه هم گرفتیم. کره جهت افزایش به جام جهانی باید ما را شکست دهد. این بازی، آخرین بازی خانگی آنها هم به حساب می آید. اگر برابر ما به پیروزی نرسند، رفتن ارزش به جام جهانی خیلی سخت می شود.

سامان قدوس هم جهت نخستین بار به تیم ملی کشور عزیزمان ایران دعوت شد. از او شناختی داری؟

– راستش را بخواهید خیر. از او شناختی ندارم و بازی هایش را ندیده ام. قطعا بازیکن با کیفیتی بوده که آقای کی روش از او دعوت کرده هست. مهم موفقیت تیم است و همه ما یک نشانه را دنبال می کنیم. امیدوارم سامان قدوس هم موفق باشد. خیلی ها جهت موفقیت این تیم زحمت کشیده اند. حالا جوان هایی حضور دارند که تمام تلاش ارزش این است که جای باتجربه ها را به خوبی پر کنند.

به تازگی هم که 24 ساله شدی. 24 سالگی بحران دارد؟

– بله. 24 سالگی بحران دارد. همه به من تبریک می گفتند ولی احساس یک مرد 30 ساله را داشتم. با حضور فرزند های تیم هم یک تولد برگزار کردیم و یکی دو تولد دیگر هم با دوستانم آریا و آدریان و خیلی از آنها تقدیر می کنم.

سروش رفیعی هم به هلند آمده بود. با او هم بیرون رفتی؟

– بله. سروش همراه با تیم باشگاهی اش جهت گذراندن اردو به هلند آمده بودند. خیلی خوش گذشت. چند بار با هم بیرون رفتیم. چند وقت بو د او را ندیده بودم. الان هم فکر می کنم باید پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد چون استراحت بعد از اردوی ارزش را پشت سر می گذارند. برایش در تیم تازه آرزوی موفقیت می کنم.

در یکی از مصاحبه هایت با رسانه های هلندی گفته بودی که مردم کشور عزیزمان ایران بعد از افزایش به جام جهانی 2018 به اندازه سال های قبل خوشحال نشدند. آیا این حرف را زدی؟

– منظور من شور و هیجان لحظه ای بود. به هر حال کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار موفق شد از دو هفته قبل افزایش خود را به جام جهانی قطعی کند و این یک اتفاق تاریخی بود ولی دفعه های قبل چون صعودهای ما دراماتیک و لحظه آخری بود، در آن لحظات ابتدایی شور و شوق بیشتری در جامعه وجود داشت. البته شرایط واقعا متفاوت بود ولی باز هم اتحاد مثال زدنی در کشور ما وجود داشته و دارد.

تو با علیرضا منصوریان در تیم ملی امید همکاری کرده ای، این روزها منصوریان شرایط مشکل در استقلال دارد. می خواستم نظرت را در این زمینه بدانم. آیا برکناری او را به صلاح می دانی؟

– به نظرم باید به مربیان جوان اعتماد کرد. این تغییرات کمکی به تیم نمی کند و سریع به سریع در فوتبال کشور عزیزمان ایران جواب نمی دهد. مطمئنا منصوریان با دانشی ه دارد می تواند استقلال را از این اوضاع نجات دهد. فراموش نکنیم که او بازیکنان فعلی تیم را خریده و با شرایط آشناست. دورادور اطلاع دارم که بازیکنان هم با او رفاقت می کنند و احساس خوبی دارند. مدیریت استقلال باید از سرمربی خود حمایت کند تا تیم به نتیجه برسد.

تو یک داماشی هستی، ولی الان سپیدرود نماینده تیم های گیلانی در لیگ برتر هست. نظرت در این باره چیست؟

– خیلی خوشحالم که فوتبال گیلان در لیگ برتر یک نماینده دارد. واقعا فوتبال شمال کشور عزیزمان ایران با این همه استعداد باید تیم های بیشتری در لیگ برتر داشته باشد. خدا را شکر سپیدرود در دو هفته اخیر چهار امتیاز گرفته و شرایط خوبی پیدا کرده است و قطعا می تواند نتیجه های خوبی کسب کند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مسابقه | هواپیما | هواپیما | جام جهانی | اتفاق عجیب | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام! / جهانبخش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs