دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باخت داربی اتفاق مهمی نبود/ هواداران پیشرفت استقلال را لمس می‌کنند ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که کی‌روش مربی کار بلدی است و عالی ترین بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرده است. 

باخت داربی اتفاق مهمی نبود/ هواداران پیشرفت استقلال را لمس می‌کنند ، شفر

شفر: باخت داربی اتفاق مهمی نبود/ هواداران پیشرفت استقلال را لمس می کنند

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید که کی روش مربی کار بلدی است و عالی ترین بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرده هست.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال ظهر امروز (یک شنبه) در حاشیه تمرین تیمش در گفت وگو با خبرنگاران ایرانی و یک رسانه آلمانی راجع به تفاوت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و آلمان در نتیجه گرایی و دعوت از بازیکنان جوان به تیم ملی، اظهار کرد: کارلوس کی روش تصمیم گیرنده است و او صلاح دانسته این بازیکنان را به تیم ملی دعوت کند. من نمی توانم بگویم بقیه بازیکنان بهتر بوده اند. کی روش کارش را بلد است و خودش می داند باید چه کار کند. در تعطیلات لیگ نیز بازیکنان می توانند تمرینات بیشتری داشته باشند.

باخت داربی اتفاق مهمی نبود/ هواداران پیشرفت استقلال را لمس می‌کنند ، شفر

او در مورد بازگشت چهار بازیکنش از تیم ملی، بیان کرد: یک مربی زمانی خوشحال می شود که بازیکنانش در تیم ملی بازی کنند. از این که این بازیکنان برگشته اند نمی توانم خوشحال باشم. اصلا نمی توانیم به کارلوس کی روش بگوییم که این بازیکن را باید نگه می داشت. این تصمیم ایشان است و هر چه کی روش بگوید همان می شود. امیدوارم در آینده، کی روش بازیکنان بیشتری از استقلال به تیم ملی دعوت کند. در چهار هفته ای که من به این تیم آمده ام، بازیکنان شرایط بهتری دارند و زیاد از قبل به تیم ملی دعوت می شوند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای جهت برپایی اردو در تعطیلات لیگ در نظر گرفته هست، توضیح داد: می خواستیم به عمان برویم ولی منتفی شد، بنابراین احتمال دارد به کیش برویم. الان بازیکنان می توانند در کنار هم صبح و عصر تمرین کنند و این عنوان کمک زیادی به آنها می کند. ما با هم فیلم می بینیم و در مورد بازی های متفاوت جلسه می گذاریم. ما همچنین در دو، سه روز آینده به زمین تمرین جدیدمان می رویم که می تواند جهت هویت کلوب اتفاق خوبی باشد. در این مدت نیز بازیکنانی که کمتر در کنار تیم بودند می توانند زیاد تمرین کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که کی‌روش مربی کار بلدی است و عالی ترین بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرده است. 

شفر راجع به عوض کردن جو تیم و برداشته شدن فشارها، تصریح کرد: این عنوان را در تمرین و ورزشگاه می توانیم ببینم و اتمسفر تیم بسیار خوب شده است هست. هواداران خودشان می بینند که عملکرد بهتری در زمین داریم و خودمان را نشان می دهیم و این جهت ما حائز اهمیت هست. ما عالی ترین هواداران را داریم و آنها می توانند احساس کنند که عملکرد استقلال بهتر شده است هست. شاید در گذشته چندان راضی نبودند ولی می توانند پیشرفت استقلال را لمس کنند. باختی که در داربی آوردیم هم اتفاق مهمی نبود. آن بازی هم تنها سه امتیاز داشت و بازی های بیشتری پیش رو داریم. همه بازیکنان با ۱۰۰ درصد وجودشان تلاش می کنند و به دنبال پیروزی هستند. ما منتظر داربی بعدی برابر پرسپولیس هستیم و شاید در جام حذفی به این تیم برسیم.

سرمربی استقلال راجع به اضافه شدن مربی تازه به کادرفنی خاطر نشان کرد: رزومه دو مربی را به کلوب داده ام و امیدوارم مدیرعامل و هیات مدیره سریعا عنوان را بررسی کرده و چراغ سبز نشان دهند تا بتوانیم یکی از این دو مربی یا هر دو را در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا نیازی به دستیار ایرانی ندارد، گفت : یک دستیار ایرانی در تیم داریم که به ما بسیار نزدیک است و می خواهد از ما یاد بگیرد ولی در مورد دستیار خارجی وقت نداریم و باید هر چه سریع تر انتخابمان را انجام دهیم. استقلال، باشگاهی عادی نیست و یکی از بزرگ ترین کلوب های آسیا محسوب می شود. با این حال، “اگر و شاید” دردی از ما دوا نمی کند و ما باید به آن چیزی که می خواهیم برسیم.

باخت داربی اتفاق مهمی نبود/ هواداران پیشرفت استقلال را لمس می‌کنند ، شفر

به گزارش ایسنا، پسر شفر که در جریان این مصاحبه بارها صحبت های درگوشی با پدرش داشت، در آخر مصاحبه به خبرنگاران اعلام کرد که شاید دستیار تازه پدرش یک ایرانی باشد!

واژه های کلیدی: سرمربی | ایرانی | استقلال | استقلال | بازیکنان | هواداران | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs