دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از وعده‌های دروغ خسته شده‌ایم / عباسیان

هافبک تیم فوتبال پدیده می‌گوید مسئولان این تیم فقط دروغ می‌گویند و به فکر این تیم نیستند.

از وعده‌های دروغ خسته شده‌ایم / عباسیان

عباسیان: از وعده های دروغ خسته شده است ایم

عبارات مهم : خراسان

هافبک تیم فوتبال پدیده می گوید مسئولان این تیم فقط دروغ می گویند و به فکر این تیم نیستند.

معین عباسیان، هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در گفت و گو با ایلنا، در خصوص شرایط این تیم در آستانه شروع سال ۹۷ اظهار کرد: متاسفانه هیچ یک از مسئولین کلوب و مجموعه پدیده مادر به فکر تیم نیستند. شب عید هم گذشت ولی یک ریال به ما دریافت نشد. پرسش من از مسئولان این کلوب و مجموعه پدیده مادر این است که آیا نسبت به باشگاهی که حداقل ۱۵ میلیارد می ارزد بی تفاوت هستند؟

از وعده‌های دروغ خسته شده‌ایم / عباسیان

وی افزود: تاکنون تنها ۵ درصد از قراردادم را گرفته ام و هیچ انگیزه ای برایم نمانده هست. وضع کل تیم همین است و اگر تاکنون هیچ صدایی از هیچ یک از بازیکنان و چارت کلوب شنیده شده است تنها به واسطه نجابت بوده است.

عباسیان تاکید کرد: نتیجه های ما را در نیم فصل نخست ببینید، پدیده واقعی را کل کشور عزیزمان ایران در نیم فصل نخست دید . تیمی که تراکتور و استقلال را در منزل حریف برد و سپاهان را در منزل ۴ گله کرد. اوضاع فعلی را با آن روزها مقایسه کنید و ببینید با ما چه کردند.

هافبک تیم فوتبال پدیده می‌گوید مسئولان این تیم فقط دروغ می‌گویند و به فکر این تیم نیستند.

هافبک بومی پدیده تصریح کرد: آقای انتظاری اگر حتی علاقه ای به تیمداری ندارید حداقل کاری می کردید امتیاز تیم در حد یک تیم لیگ برتری بماند و جهت فصل بعد امتیاز استان را واگذار می کردید. اگر تیم به لیگ یک برود می دانید چقدر از امتیاز تیم کاسته می شد؟ یک تیم لیگ یکی مگر چقدر می ارزد که مردها حتی یک لحظه وقت ارزش را جهت این تیم نمی گذارند؟

عباسیان با گلایه شدید از مسئولان فعلی کلوب پدیده گفت: چقدر وعده؟ اگر حق و حقوق خود مردها را اینگونه پرداخت می کردند باز هم به این شکل برخورد می کردند؟ بعد از کلی وعده و وعید امروز به ما اعلام کردند باز هم تمرینات را برگزار کنید ولی خبری از پول نیست. بازیکنی داریم که جهت نهار و شامش هم مانده و مستاصل شده، آن وقت مدیرعامل کلوب از بازیکنان می خواهد که در کانال تلگرامی اش عضو شوند تا از آخرین تلاش هایش باخبر شوند!

وی افزود: یا با فوتبال و فضای آن غریبه اند یا واقعا قرار نیست توجهی به این اوضاع داشته باشند. فکرش را هم نمی کردیم چنین وضعیتی در کلوب حاکم باشد. اگر یک درصد احتمال چنین روزی را می دادیم والله هیچیک از ما با پدیده قرارداد نمی بستیم.

از وعده‌های دروغ خسته شده‌ایم / عباسیان

عباسیان تاکید کرد: دیگر خسته شده است ایم، مگر می شود بازیکنی در ۱۰ ماه، ۵ درصد بگیرد و بعد در یک ماه کل پولش را تسویه کنند؟ فقط وعده می شنویم و دیگر خسته شده است ایم. تمرینات را می خواهند شروع کنیم ولی حتی یک ریال به ما شب عید پرداخت نکردند. ما هم خانواده داریم، ما هم انسانیم ولی همه آنهایی که باید فراموش کرده اند.

عباسیان ضمن انتقاد از مسئولان خراسان گفت: استاندار محترم خراسان باور کنید دلخوشی خیلی از جوانان مشهدی و خراسانی همین دو تیم لیگ برتری مشهد هستند . هنگامی که بازی ما در ورزشگاه امام رضا(ع) بالای ۱۰ هزار هوادار به استادیوم می آیند، حیف نیست که چنین دلخوشی از بین برود؟ خواهش ما این است که اندکی توجه به تیم های مشهدی داشته باشند. والله خسته شده است ایم و واقعا دیگر نمی توانیم تحمل کنیم.

هافبک تیم فوتبال پدیده می‌گوید مسئولان این تیم فقط دروغ می‌گویند و به فکر این تیم نیستند.

عباسیان در آخر تصریح کرد: با این شرایط مگر می شود جز سقوط سرنوشتی جهت پدیده دید؟ کاش از دعواهای سیاسی فاصله بگیریم و تیم به آرامش برسد. سال هاست استان هایی مثل مازندران آرزویشان داشتن یک تیم در لیگ برتر است ولی در استان خراسان رضوی داریم و قدرش را نمی دانیم.

واژه های کلیدی: خراسان | فوتبال | مسئولان | خراسان رضوی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs