دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم هر تیمی که بهتر بود برنده داربی باشد/ حیدری باید بازی را مدیریت کند ، علی پروین

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی کاغذ پرسپولیس از اوضاع خوبی برخوردار است و بنابراین شانس پیروزی این تیم در داربی بیش‌تر است.

امیدوارم هر تیمی که بهتر بود برنده داربی باشد/ حیدری باید بازی را مدیریت کند ، علی پروین

علی پروین: امیدوارم هر تیمی که بهتر بود برنده داربی باشد/ حیدری باید بازی را مدیریت کند

عبارات مهم : برنده

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی کاغذ پرسپولیس از اوضاع خوبی برخوردار است و بنابراین شانس پیروزی این تیم در داربی بیش تر است.

علی پروین در گفت وگو با ایسنا، راجع به داربی هشتاد و پنجم، اظهار کرد: فکر می کنم که با توجه به شرایط هر دو تیم شاهد بازی خوب و تماشایی باشیم. البته روی کاغذ تیم فوتبال پرسپولیس از اوضاع خوبی برخوردار هست. بنابراین شانس پیروزی این تیم هم بیش تر است ولی به هر حال داربی هر لحظه یک بازی خاص بوده و تیمی که از قبل شرایط بهتری داشته باشد قطعا برنده بازی نخواهد بود.

امیدوارم هر تیمی که بهتر بود برنده داربی باشد/ حیدری باید بازی را مدیریت کند ، علی پروین

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با بیان این که قضاوت داربی با یک بازی معمولی جهت داوران متفاوت هست، خاطرنشان کرد: شنیده ام که بیژن حیدری که یک دکتر است قضاوت داربی را بر عهده دارد در این باره باید بگویم که در بازی های استقلال و پرسپولیس داوران باید بیش تر تلاش کنند تا بازی را مدیریت کنند هر چه که در مدیریت بازی تبحر داشته باشند کارشان راحت تر می شود و بازی بهتر خواهد بود. اگر یک داور توانایی مدیریتش ۱۰۰ باشد، ولی از نظر مهارت داوری ۶۰ باشد به داوری که مدیریتش ضعیف تر است می چربد. بنابراین بهتر است که داور بازی فردا (پنج شنبه) آقای حیدری ابتدا تلاش کند که بازی را مدیریت کند.

او در ادامه در پاسخ به این پرسش که نتیجه داربی فردا چیست؟ گفت : واقعا نمی شود یک عدد گفت و به آسانی نتیجه بازی را نیز آینده نگری کرد، ولی من به عنوان یک پرسپولیسی امیدوارم که هر تیمی که بهتر بازی کرد و حقش بود برنده این بازی باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی کاغذ پرسپولیس از اوضاع خوبی برخوردار است و بنابراین شانس پیروزی این تیم در داربی بیش‌تر است.

واژه های کلیدی: برنده | مدیریت | فوتبال | مدیریت | پرسپولیس | علی پروین | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs