دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

با تراکم دانش آموزان در بعضی شهرستان‌های استان روبرو هستیم / استاندار تهران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران هزینه کردن در آموزش و پرورش را نوعی سرمایه گذاری دانست و یادآور شد: هر میزان در بخش آموزش و پرورش هزینه کنیم،نوعی سرم..

ادامه مطلب

قیمت طلا زیاد کردن یافت

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که دلار به رکورد پایین جدیدی سقوط کرد، نزدیک به بالاترین قیمت چهار ماه اخیر ایستاد. قیمت طلا زیاد کردن..

ادامه مطلب

ترامپ برنده جایزه اخبار جعلی را اعلام کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا برنده ۲۰۱۷ “جایزه اخبار جعلی” را معرفی کرد تا به گفته خودش به پوشش جانبدارانه و غیر منصفانه رسانه‌ها اعتراض کرده باشد. ..

ادامه مطلب

زنان نیرومند تر ازمردان هستند / محققان دانمارکی

محققان دانشگاه دانمارک جنوبی با بررسی مستندات مربوط به فجایع تاریخی که موجب کم کردن طول عمر میانگین اشخاص به زیر 20 سال شدند، دریافتند زنان واقعا قوی‌تر..

ادامه مطلب

هستند ، کمربند مرگ&quot، اقیانوس‌های سیاره زمین در حال نابودی و ساخت &quot

گروهی از محققان می‌گویند که فعالیت‌های بشر و کم کردن اکسیژن در اقیانوس‌ها موجب نابودی اکوسیستم آبی می‌شود.  اقیانوس های سیاره زمین در حال نابود..

ادامه مطلب

مهاجم سابق چلسی، رقیب کریم انصاری فرد

با اینکه کریم انصاری‌فرد در ترکیب المپیاکوس درخشیده و گل‌های متعددی به ثمر رسانده ولی این کلوب به دنبال جذب لوییک رمی، مهاجم تیم لاس‌پالماس در لالیگا ا..

ادامه مطلب

چه بخوریم تا فشارخونمان کنترل شود؟

با وجود اینکه بین عادات رژیم غذایی و شیوه زندگی سالم رابطه‌ای نزدیک وجود دارد، ولی همچنان بسیاری از مردم جهت درمان بسیاری از پرسشها مانند فشار خون اوج..

ادامه مطلب