دولت ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی

دولت: ایران ایرانی انتخابات دکتر روحانی حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

تنها راه حل مساله فلسطین، راهکار دو کشوری است / موگرینی

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا از حمایت این اتحادیه از اصلاحات اقتصادی در اردن خبر داد. موگرینی: تنها راه حل مساله فلسطین، راهکار دو کشوری ..

ادامه مطلب

ترور «صالح الصماد» با نظارت مستقیم ولیعهد سعودی انجام شد

البوابه در خبری به نقل از سفیر سعودی در آمریکا اعلام کرد: ترور «صالح الصماد» با نظارت مستقیم محمد بن سلمان وزیر دفاع و ولیعهد عربستان به انجام رسید. ..

ادامه مطلب

امریکا دخالتی در حمله به پایگاه الشعیرات نداشت / پنتاگون

پنتاگون اعلام کرد : امریکا هیچ دخالتی در حمله موشکی بامداد سه شنبه به پایگاه هوایی الشعیرات در حمص سوریه نداشته است. پنتاگون: امریکا دخا..

ادامه مطلب

عربستان نیاز به درمان با شوک دارد / محمد بن سلمان

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در مصاحبه‌ای با روزنامه واشنگتن پست موج تازه اصلاحات در کشورش را بخشی از “درمان با شوک” خواند که جهت مدرنیزه ک..

ادامه مطلب

خوابی که «بن سلمان» جهت اقتصاد عربستان دیده است

نشریه نیویورک تایمز در گزارشی به قلم نیکلاس پلهام به رفتارهای اخیر عربستان و مواضع شاهزاده پرحاشیه این کشور یعنی محمد بن سلمان پرداخته است .  ..

ادامه مطلب

ترامپ برنده جایزه اخبار جعلی را اعلام کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا برنده ۲۰۱۷ “جایزه اخبار جعلی” را معرفی کرد تا به گفته خودش به پوشش جانبدارانه و غیر منصفانه رسانه‌ها اعتراض کرده باشد. ..

ادامه مطلب

به وعده‌هایم عمل کردم / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا راجع به تصمیمش در قبال قدس اشغالی تأکید کرد که تنها به وعده‌هایش عمل کرده است. ترامپ: به وعده هایم عمل کردم عبارات مهم ..

ادامه مطلب

شبیخون داعش به النصره در نزدیکی شهر شرقی حماة سوریه و تسلط بر ۱۲ دِه

داعش به تازگی در حمله‌ای غافلگیرانه علیه جبهه “النصره” توانست ۱۲ دِه در نزدیکی شهر شرقی حماه را به تصرف خود درآورد.  شبیخون د..

ادامه مطلب

هر لحظه وقت مذاکره با بغداد وجود دارد / بارزانی

رئیس اقلیم کردستان عراق تاکید کرد که هر لحظه و هر لحظه وقت گفت‌وگو با بغداد فراهم است. بارزانی: هر لحظه وقت مذاکره با بغداد وجود دارد عبارات ..

ادامه مطلب

زهرخند جهانی به ترامپ

سخنان جاهلانه و سراسر اتهام افکنانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران درهفتاد و دومین مجمع عمومی شرکت ملل به عقیده بسیاری از کارشناسان ..

ادامه مطلب